dodaj do ulubionych |

ustaw jako startowa |

wyslij e-mail

Fitness w wodzie jest wskazany dla każdego bez względu na wiek, zarówno dla osób z nadwagą oraz osób mających problemy zdrowotne z kręgosłupem czy stawami. Terapia ruchowa w wodzie przyspiesza powrót do zdrowia, jest uzupełnieniem innych form... więcej »
   Nordic Walking to nowoczesna forma aktywności ruchowej na świeżym powietrzu z wykorzystaniem specjalnych kijów umożliwiających prawidłową technikę marszu . Podczas marszu pracuje aż 90 % mięśni całego ciała. Dzięki... więcej »
KURS RATOWNIKA WODNEGO

Nordic Walking

   Nordic Walking to nowoczesna forma aktywności ruchowej na świeżym powietrzu z wykorzystaniem specjalnych kijów umożliwiających prawidłową technikę marszu . Podczas marszu pracuje aż 90 % mięśni całego ciała.

Dzięki odciążeniu kręgosłupa, stawów oraz mięśni nóg Nordic Walking nadaje się dla wszystkich grup wiekowych. Nordic Walking doskonale nadaje się nie tylko do rekreacji ale również wykorzystywany jest w procesie rehabilitacji .


Niezwykle skuteczny w walce z wieloma schorzeniami takimi jak :

- niewydolność układu oddechowego i krążenia
- wady i urazy kręgosłupa
- wady postawy
- osteoporoza
- otyłości

Nordic Walking to forma ruchu dla wszystkich tych, którzy chcą poprawić swoje zdrowie psychiczne i fizyczne.


Szkolenia

indywidualne - czas 1,5 godz. – koszt 50 zł
grupowe ( 10 osób) – czas 2 godz. – koszt 300 zł (30 zł od osoby)

Pokaz Nordic Walking + Gymstick – 1,5 godz. – 10 zł od osoby

Wypożyczenie kijków ze wcześniejszą rezerwacją telefoniczną 5zł


Każda osoba indywidualna przed przystąpieniem do zorganizowanych zajęć obowiązkowo musi uczestniczyć w szkoleniu podstawowym- koszt 50 zł

 

 

Przy Elbląskim WOPR  działa  od trzech lat grupa "Elblaskie Włoczy-Kije". Zajęcia odbywają się w Lesie Komunalnym Bażantarnia  w soboty i niedziele godz 9.00. Zbiórka uczestników przy Muszli. Warunkiem uczestnictwa w regularnych zajęciach jest odbycie szkolenia  podstawowego z  zakresu techniki chodzenia.

Zajecia prowadzą :Instruktorzy Nordic Walking posiadający  certyfikaty Międzynarodow Instruktora Nordic Walking - Wicemistrzowie Polski 2009 na dystanie 8 km: Bożena Ruszkowska i Stanisąłw Chomentowski

Szczegółowe informacje - Prezes "Elbląskich Włoczy - Kiji " p. Urszula Wolna  tel 601 694 717

Elbląskie WOPR ogłasza nabór na KURS INSTRUKTORA NORDIC WALKING, "PRZEWODNIKA NORDIC WALKING" współpracując z Fundacją "Aktywni" w Warszawie.

Kurs rozpoczyna się w dniu 27.09.2009 o godz. 9:00 - Las Komunalny Bażantarnia przy Muszli. Zajęcia teoretyczne Kryta Pływania MOSiR ul. Robotnicza 68 o godz. 13:00.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu Instruktor Nordic Walking jest przedstawienie dokumentów oryginalnych i ksero kopii Dyplomu ukończenia AWF lub uprawnień Instruktora rekreacji ruchowej w dowolnej specjalności. Uczestnicy szkolenia otrzymują tytuł INSTRUKTORA NORDIC WALKING.

Wymagania na szkolenie "PRZEWODNIKA NORDIC WALKING" - doświadczenie w uprawianiu Nordic Walking. Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku tj. do 24.09.2009r. do godz. 16:00. Kontakt i zapisy Biuro EL WOPR 055 234 92 61, e-mail: elwopr@tlen.pl.

Zajęcia prowadzić będą Instruktorzy Międzynarodowi Nordic Walking - szkoleniowcy Fundacji "Aktywni" oraz medaliści I Otwartych Mistrzostw Polski w Nordic Walking 2009.

Wpłaty przyjmujemy w dniu 24.09.2009 lub na konto EL WOPR 94 1160 2202 0000 0000 5025 7431


 
statystyka

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!